f Osebna izkaznica - Institut IPALInstitut IPAL

Osebna izkaznica

Institut IPAL
Miklošičeva cesta 36, 1000 Ljubljana

Direktor
dr. Matjaž Regovec
Kontakt: matjaz@ipal.si

Tajništvo
Alenka Malnar
Kontakt: 040 518 045, e-pošta: info@ipal.si, alenka@ipal.si

Uradne ure
Uradne ure potekajo ob sredah od 10:30 do 13:00 in četrtkih od 15:00 do 17:30.

Obveščamo vas, da uradnih ur med 22. 7. 2019 in 11. 8. 2019 ne bo zaradi dopustov.

Založba Hermes IPAL

Alenka Malnar, tajnica: 040 518 045, hermes@ipal.si

Ostali kontakti:

Direktor, Matjaž Regovec: matjaz@ipal.si
Knjižnica Instituta IPAL: knjiznica@ipal.si
Klub psiholoških astrologov, predsednica  Andreja Jagrič: andreja.jagric@gmail.com
Uredništvo revije Anima, Urška Eva Pucelj: revija.anima@gmail.com

Mario Baar, tutor: mario@ipal.si
Dragana Van de moortel – Ilić, tutorka: dragana.vandemoortel@gmail.com
Šeherezada Kranjc - Aca, tutorka: aca.kranjc@gmail.com

Vanja Kužnik, tutorka:  vvanja47@gmail.com
Meta Erbežnik, tutorka: meta.erbeznik@gmail.com

Manca Javornik, tutorka: manca.javornik51@gmail.com

Marjan Jesenovec, tutor: marjan.jesenovec@gmail.com