f Osebna izkaznica | Institut IPAL

Osebna izkaznica

Institut IPAL

Miklošičeva 36, 1000 Ljubljana

Direktor:

dr. Matjaž Regovec, e-pošta: matjaz@ipal.si

Tajništvo
Alenka Malnar
Kontakt: 040 518 045, e-pošta: info@ipal.si

Uradne ure
Uradne ure potekajo ob sredah od 10:30 do 13:00 in četrtkih od 15:00 do 17:30.

Založba Hermes IPAL

Jure Jelen, tajnik založbe: 041 574 708, hermes@ipal.si

Ostali kontakti:

Direktor, Matjaž Regovec: matjaz@ipal.si
Knjižnica Instituta IPAL: knjiznica@ipal.si
Klub psiholoških astrologov, predsednica Sergeja P. Traven: sergeja.p.traven@telemach.net
Uredništvo biltena Herman, Aca Kranjc: herman@ipal.si, aca@ipal.si

Mario Baar, tutor: mario@ipal.si
Dragana Van de moortel – Ilić, tutorka: dragana.vandemoortel@gmail.com
Šeherezada Kranjc - Aca, tutorka: aca@ipal.si
Vanja Kužnik, tutorka:  vanja@ipal.si
Meta Erbežnik, tutorka: meta.erbeznik@gmail.com

Manca Javornik, tutorka: manca.javornik51@gmail.com

Marjan Jesenovec, tutor: marjan.jesenovec@gmail.com

 

0

Your Cart